Chcesz dołączyć do zespołu?

Zobacz jakie oferty pracy przygotowaliśmy dla Ciebie.

Magazynier - miejsce pracy - Rząska - Kraków

Opis stanowiska:

  • stała kontrola nad stanami magazynu
  • udział w inwentaryzacjach
  • prawidłowe, zgodne z potrzebami wydawanie materiałów do odpowiednich zleceń
  • rozładunek materiałów i załadunek wyrobów gotowych
  • obsługa sprzętu transportowego w magazynie

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe-preferowane średnie, o profilu mechanicznym,
  • rzetelność i uczciwość,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość budowy samochodu,
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę,
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dla najlepszych możliwość awansu i dalszego rozwoju zawodowego,
  • umożliwiamy kontynuowanie nauki w systemie zaocznym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres wskazany w kontakcie, wpisując w temacie wiadomości stanowisko.

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na:

Niniejszym, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PH MOTOGAMA Spółka Jawna J. Łabuz, Z. Rojek, J. Skawiński, R. Skawiński z siedzibą Rząska ul. Łąkowa 22 A; 30-199 Kraków, dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w zakresie:

  • objętym przekazanym przeze mnie CV, co do danych niewskazanych w kodeksie pracy;
  • zawartym w liście motywacyjnym;
  • załączonej do CV dokumentacji (np. rekomendacje, referencje, certyfikaty, zaświadczenia);
  • informacji pozyskiwanych podczas procesu rekrutacji (np. rozmowa rekrutacyjna, badania, testy );
  • informacji uzyskiwanych od byłych pracodawców podczas weryfikacji dotychczasowego zatrudnienia.

Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż:

1. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, w takiej samej formie jak jej wyrażenie, przy czym dotychczasowe przetwarzanie danych na podstawie zgody jest w pełni legalne.

2. Administratorem danych osobowych pracownika jest PH MOTOGAMA Spółka Jawna J. Łabuz, Z. Rojek, J. Skawiński, R. Skawiński z siedzibą Rząska ul. Łąkowa 22 A; 30-199 Kraków, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000008538, posiadająca nr NIP: 6770004439, nr REGON: 350027166.

3. We wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych można kontaktować się pod adresem: biuro@motogama.com.pl .

4. Wskazane przez kandydata dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia przetwarzania danych, w tym kancelariom prawnym, firmom doradczym, uczestniczącym w przeprowadzaniu procesu rekrutacyjnego, podmiotom wykonującym świadczenia z zakresu medycyny pracy, dostawcom usług teleinformatycznych, sprzętu technicznego, archiwizacyjnych, utylizacji dokumentacji oraz sprzętu elektronicznego, firmom kurierskim i pocztowym.

5. Podane dane osobowe będą przechowywane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego do którego zostały przekazane, jak również w okresie związanym z przedawnieniem dochodzenia roszczeń (3 lata od zakończenia procesu rekrutacyjnego).

6. Przysługuje mi, z ograniczeniami wskazanymi w RODO, prawo dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w art. 22¹ § 1 kodeksu pracy jest wymogiem ustawowym, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże konieczne do przeprowadzenia prawidłowego i efektywnego procesu rekrutacji przed podjęciem zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt:
sgil@motogama.com.pl