Chcesz dołączyć do zespołu?

Zobacz jakie oferty pracy przygotowaliśmy dla Ciebie.

Magazynier - miejsce pracy - Rząska - Kraków

Opis stanowiska:

  • stała kontrola nad stanami magazynu
  • udział w inwentaryzacjach
  • prawidłowe, zgodne z potrzebami wydawanie materiałów do odpowiednich zleceń
  • rozładunek materiałów i załadunek wyrobów gotowych
  • obsługa sprzętu transportowego w magazynie

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe-preferowane średnie, o profilu mechanicznym,
  • rzetelność i uczciwość,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość budowy samochodu,
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę,
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dla najlepszych możliwość awansu i dalszego rozwoju zawodowego,
  • umożliwiamy kontynuowanie nauki w systemie zaocznym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres wskazany w kontakcie, wpisując w temacie wiadomości stanowisko.

Prosimy dopisać klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt:
sgil@motogama.com.pl